Muhteşem Yüzyıl 3. Fragman Yayınlandı Şehzade Mustafa'nın Boğulma Sahnesi

Yayınlanma Tarihi 2012-09-08 01:12:07Muhteşem Yüzyıl 3. Fragman Yayınlandı Şehzade Mustafa'nın Boğulma Sahnesi, Star Tv ekranlarında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisinin 3. sezon ilk bölümü büyük bir heyecanla beklenmeye başladı. Muhteşem Yüzyıl dizisi yeni sezon 3. sezon 3. fragmanında Şehzade Mustafa'nın boğulma sahnesi internette izlenme rekorları kırdı.

Muhteşem Yüzyıl dizinin yeni sezonu , 12 Eylül Çarşamba günü Star TV ekranlarında başlıyor. Dizinin yayınlanan 64. bölüm 3. fragmanı yani Şehzade Mustafa'nın öldürülme sahnesinin yer aldığı fragman sanal alemde büyük yankı uyandırdı.

Muhteşem Yüzyıl dizsisi ile iligli teaser'lar Star Tv ekranlarında  yayınlamaya başlanırken, bunlardan en dikkat çekeni Şehzade Mustafa'nın boğulma sahnesi oldu.

Yayınlanan görüntüler, internette yaklaşık 1 milyonu aşkın kişi tarafından izlenirken, Şehzade Mustafa'yı canlandıran Mehmet Günsür, Muhteşem Yüzyıl dizisindeki o sahne ile ilgili olarak şunları söyledi.

Mehmet Günsür''ün o sahne hakkında söyledikleri şunlar..

"Başından beri kafamda bu sahne var, hep aklımın bir köşesinde...

Olayın kendisi zaten başlı başına çok acı. Teaser’ı çekerken bile kendimizi çok kötü hissettik. Kelimelerle anlatılamayacak bir duygu...

Teaser’da yer alan sahne, yaşanmış olayın, bu sezon dizide anlatılacakların çok çok ufak bir parçası. Benim için çok özel bir sahne olacak. Benim hayat verdiğim, 500 sene önce yaşamış bir adamın nasıl öldüğünü, onun psikolojisini yansıtmaya çalışacak olmak büyük bir sorumluluk."Haber Ara