Düğün Dernek filmi fragmanı izle ....

Yayınlanma Tarihi 2013-12-08 19:22:16Düğün Dernek film ne zaman fragman film izle. Düğün Dernek filmi müzüğü dinle. Bir Ahmet Kural Murat Cemcir filmi. Düğün Dernek filmi fragmanını tek parça izle

Düğün Dernek filmi daha vizyona girmeden ses getirmeye başladı bile. İşler Güçler ekibi ile tanıdığımız birçok oyuncu bir araya gelerek yaptıkları film ile izleyenleri ekleyecek gibi durmaktadırlar. 6 Aralık günü vizyona girecek olan film için ilgi şimdiden büyük olmaktadır.

Düğü Dernek fragmanları ise ilgiyi artırmaktadır. İşte yayınlanan tüm fragmanlar aşağıda yer almaktadır. Vizyon öncesi merakınızı artırmaktadır.

Düğün Dernek filmi konusu ise genel olarak şu şekilde olmaktadır. Bir kasaba da geçen olaylar dört arkadaşı yaptıklarını anlatmaktadır. Amaç ise bir düğün yapma kararlarıdır. Ancak bu bekledikleri kadar kolay olmamaktadır. Selçuk Aydemir'e ait olan filmin başrolleri ise fazla komedinin sinyallerini vermektedir. İşte diğer sitelerde yayınlana özetler ve fragmanlar.

Dört yakın arkadaşın kafa kafaya verip imece usülü bir düğün yapmaya çalışması ve bu süreçte beklenmedik durumlarla karşılaşmasını konu alan BKM yapımı komedi filminin senaryo ve yönetmenliği Selçuk Aydemir'e ait. Başrollerde ise Ahmet Kural, Murat Cemcir, Rasim Öztekin, Devrim Yakut ve Barış Yıldız yer alıyor.

İşler Güçler dizisinin yönetmeni Selçuk Aydemir'in yazıp yönettiği, başrollerde ise Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Binnur Kaya nın oynadığı film. 2013'ün sonlarında gösterime girecek filmin çekimleri Erzincan ve Sivas'ta yapılmıştır.

Orta Anadolu'daki bir köy düğününde dünyanın çivisi çıkar ve planlanan evlilik sürprizler doğurmaya başlar...

Düğün Dernek filmi fragman izle ;Haber Ara