Başkent Üniversitesi Konya Hastanesi hizmette çıtayı yükseltiyor

Yayınlanma Tarihi 2013-02-18 16:22:01Konya Başkent Üniversitesi Hastanesi Sağlık alanında son yıllarda cazibe merkezi haline gelen Konya’da, 2003 yılında hizmete başlayan BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ KONYA HASTANESİ sağlık zincirinde en önemli ve güçlü halkalardan birini oluşturuyor.

Konya Başkent Üniversitesi Hastanesi 2012 yılını başarılı hizmetleriyle geride bırakan Başkent Konya Hastanesi, yeni yılda yeni projeler ve yeni yatırımlarla yoluna devam edecektir.

Konya Vizyon Dergisi okuyucuları tarafından bu yıl 3.’sü yapılan Vizyon Ödülleri kapsamında 2012 yılının EN İYİ HASTANESİ seçilen Başkent Üniversitesi Konya Uygulama ve Araştırma Merkezi, geçen yıl yaklaşık 400.000 (Dört yüz bin) hastaya en üst seviyede, en kaliteli hizmeti vermenin gururunu yaşamaktadır.

Hastane, 2012 yılında yaptığı dört trilyonluk yatırımla yeni teknolojik donanımları da bölge halkının hizmetine sunmuştur.

 

4 TRİLYONLUK YATIRIM

DAHA PLANLANIYOR

 

Bu yılda yatırımlara devam edecek olan hastane, toplumun ihtiyaçlarına göre yeni yatırımlar yapmaya devam etmektedir. Tam kapasiteli “Çocuk Yoğun Bakım Servisi”, çeşitli cilt hastalıklarının tedavi edildiği ve estetik işlemlerinin yapılabileceği “Estetik ve lazer Merkezi” ile “Uyku laboratuarı” kısa bir süre sonra hizmete başlayacaktır.

Modern tıbbi teknoloji yatırımlarına devam eden Başkent Üniversitesi Konya Hastanesi bu yılda dört trilyonluk yatırım bütçesi planladı.Haber Ara