31 Ekim 2014 Cuma

Konya Net Haber / guncel/ Süper Loto Sonuçları Dün Aşam Çekildi

Süper Loto Sonuçları Dün Aşam Çekildi

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce düzenlenen Süper Loto 6/54 oyununun 02.08.2012 tarihli bu haftaki çekilişi  gerçekleşti. 02.08.2012 tarihli Süper Loto 6/54'ün sonuçlarını çekiliş anında en çabuk öğreneceğiniz...

03 Ağustos 2012 Cuma 11:09
Süper Loto Sonuçları Dün Aşam Çekildi
Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce düzenlenen Süper Loto 6/54 oyununun 02.08.2012 tarihli bu haftaki çekilişi  gerçekleşti.

02.08.2012 tarihli Süper Loto 6/54'ün sonuçlarını çekiliş anında en çabuk öğreneceğiniz yerdesiniz..

Süper Loto sonuçları! Süper Lotonun 02 Ağustos 2012 tarihli bu haftaki çekilişi sonuçları bu akşam belli oldu.

4 - 15 - 19 - 33 - 41 - 48"" SÜPER LOTO NEDİR NASIL OYNANIR ""

 Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Süper Loto 6/54 çekilişleri 25 Ekim 2007 tarihinden itibaren TRT 1 kanalından her Perşembe canlı olarak gerçekleştiriliyor olup, büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.

 •(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,

•(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,

•(6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir.


YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Konya Net Haber 'e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Online Uçak Bileti Al
Online Otobüs Bileti Al


SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

ARŞİV