22 Ekim 2014 Çarşamba

Konya Net Haber / guncel/ SBS Ek yerleştirme sonuçları 2013 MEB (SBS Yerleştirme Kontenjanları 2013)

SBS Ek yerleştirme sonuçları 2013 MEB (SBS Yerleştirme Kontenjanları 2013)

Milli eğitim bakanlığı MEB tarafından yapılan açıklama ile birlikte, SBS için ek yerleştirme sınavı yapılacaktır denildi. SBS sınavı Yerleştirme Kontenjanları 2013 burada ve SBS Ek yerleştirme sonuçları 2013 bu sayfada olacaktır.Geride...

13 Eylül 2013 Cuma 07:49
SBS Ek yerleştirme sonuçları 2013 MEB (SBS Yerleştirme Kontenjanları 2013)
Milli eğitim bakanlığı MEB tarafından yapılan açıklama ile birlikte, SBS için ek yerleştirme sınavı yapılacaktır denildi. SBS sınavı Yerleştirme Kontenjanları 2013 burada ve SBS Ek yerleştirme sonuçları 2013 bu sayfada olacaktır.Geride bırakmış olduğumuz 2012 2013 eğitim ve öğretim yılında OYP değerleri 201 üzerinde olan öğrenciler için Milli Eğitim Bakanlığı, ek sınav hakkı tanıdı ve böylelikle SBS'de tercih yapamayan öğrenciler Seviye Belirleme sınavı ek yerleştirme hakkı ile birlikte kontenjan hakkından faydalanabilecekler.Bu ek kontenjan hakkından geçen yıl SBS'ye kayıt yaptıran tüm öğrencilerin faydalanabileceği belirtildi. Bu arada öğrenci seçme ve yerleştirme hakkının ise 29 ağustos günü sona erdiği hatırlatıldı.Seviye belirleme sınavı SBS'de ek yerleştirme sonuçları ise 9 eylül 2013 tarihinde açıklanacaktır denildi. Yine bilmeyenler için hatırlatalım Ek yerleştirme sonuçlarını açıklandığı andan itibaren öğrenmek isteyen öğrencilerin yapmaları gereken işlemler ise, ilk olarak resmi web site olan www.meb.gov.tr/ yada direk olarak https://e-okul.meb.gov.tr adresinden öğrenecekler.Bu arada SMS kaydı bulunan SBS öğrencilerine ise sonuçlar Mobil yolla, yani SMS ile ulaştırılacaktır.SBS ek yerleştirmede başarılı olan öğrencilerin ise, kayıtlarını eylül ayının 17'i ile 18 tarihleri arasında yapacakları açıklandı.Tekrar hatırlatalım SBS Ek yerleştirme sonuçları açıklanır açıklanmaz stargazete.com adresinde olacaktır tüm öğrencilerin bilgisine sunarız."


YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Konya Net Haber 'e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Online Uçak Bileti Al
Online Otobüs Bileti Al


EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

ARŞİV