Şans Topu Sonuçları Geçen Hafta sonuçları Sitemizde ~ (19 Aralık 2012) Güncel

Yayınlanma Tarihi 2012-12-21 23:37:16Şans Topu Çekildi Sonuçları- Şans Topu Sonuçları Sitemizde 19 Aralık 2012, 601. hafta Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı. İşte 19.12.2012 tarihli Şans Topu çekiliş sonuçları ve talihli numaralar.

Şans Topu Sonuçları 19 Aralık. Şans Topu'nun bu haftaki çekilişi yapıldı. İşte Şans Topu Sonuçları 19 Aralık.Şans Topu Sonuçları 19 Aralık. Şans Topu'nun bu haftaki çekilişi yapıldı. İşte Şans Topu Sonuçları 19 Aralık.Şans Topu'nun bu haftaki çekilişi yapıldı.Milli Piyango İdaresi'nce düzenlenen şans oyununun 601. hafta çekilişinde,

kazanan numaralar

03 04 10 17 31 - 4

olarak belirlendi.

Detaylar Şans Topu Sonuçları da tıkla öğren

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.
İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.
İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.
Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.
Süper Loto 6/54 çekilişleri 25 Ekim 2007 tarihinden itibaren TRT 1 kanalından her Perşembe canlı olarak gerçekleştiriliyor olup, büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.
(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir.

Haber Ara