--

O dehşeti yaşayan kadın öldü.

Yayınlanma Tarihi 2012-10-09 08:27:05Antalya'da 5 yıl önce eşi M.Ü'nün, zorla ters ilişkiye girdiği ve tüfek namlusu temizlemeye yarayan 'harbi' ile de tecavüz ettiği 31 yaşındaki S.Ü, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi...

Eşinin harbiyle cinsel saldırısına uğrayan ve İstanbul Adli Tıp Kurumu 6'ncı İhtisas Dairesi'nin raporuyla bağırsaklarının delindiği belirlenen S.Ü, 4 kez büyük ameliyat geçirmiş ve hızla zayıflayarak 30 kiloya kadar düşmüştü.

Geçen perşembe gecesi aniden rahatsızlanan ve yakınları tarafından Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi'ne götürülen S.Ü, aynı gece bağırsaklarında oluşan iltihap nedeniyle ameliyata alındı. Bir kız çocuğu annesi S.Ü, ameliyatın ardından tedavi gördüğü yoğun bakım ünitesinde bugün saat 15.30 sıralarında yaşamını yitirdi.

S.Ü'nün yaşamını yitirmesi üzerine kadın dernekleri harekete geçti. S.Ü için yarın yüzlerce kadının katılacağı cenaze töreni düzenlenecek ve daha sonra toprağa verilecek.

OLAYIN GEÇMİŞİ

Muratpaşa İlçesi Güvenlik Mahallesi'nde oturan 1 çocuk babası M.Ü, 5 yıl önce eşi S.Ü'ye ters ilişki teklif etti. Bu isteği kabul edilmeyen M.Ü önce eşini dövdü, ardından zorla ters ilişki kurdu. Bununla da yetinmeyen M.Ü, eşinin makatına tüfek namlusu temizlemekte kullanılan harbi soktu. Kadın bayılırken M.Ü kaçtı. Bir süre sonra komşuları tarafından kanlar içerisinde bulunan Ü, aylarca komada kalırken, art arda operasyonlar geçirdi. Talihsiz kadın, 30 kiloya kadar düştü. Olaydan birkaç gün sonra yakalanan M.Ü ise 16 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırıldı /Kaynak:MynetHaber Ara


Copyright ©Konya Net Haber 2010