Go-Kart pistinde kafası kopan genç kız çırpınarak can verdi...

Yayınlanma Tarihi 2013-02-08 11:56:02Go-Kart pistinde kafası kopan genç kız çırpınarak can verdi. Sakarya'daki bir alışveriş merkezinin otoparkında oluşturulan pistte go-karta binen 24 yaşındaki Tuğba Erdoğan, hızla bariyere çarpınca başı koparak öldü.

Go-Kart pistinde kafası kopan genç kız çırpınarak can verdi. Olay bugün saat 13.30 sıralarında, çevreyolu kenarında bulunan bir alışveriş merkezinin otoparkında oluşturulan go-kart pistinde meydana geldi. Görgü tanıklarının ifadesine göre, arkadaşlarıyla birlikte go-karta binmek üzere piste gelen gelen Tuğba Erdoğan, araca binip tur atmaya başladı. Emniyet kemerininin üst şeridini göğsü yerine boynuna geçirdiği ileri sürülen genç kız, araçla hızlanarak turunu sürdürdü. Aşırı hızlı bir şekilde yol alan Tuğba Erdoğan, bir virajı dönüşü sırasında bariyere çarptı. Çarpmayla birlikte Tuğba Erdoğan'ın başı vücudundan ayrıldı. Genç kızın bindiği go-kart aracı 5 metre kadar ilerledikten sonra durdu.

İnanılmaz kaza sonrası pistte bulunanlar şoka girdi. Tuğba Erdoğan'ın arkadaşları, sinir krizi geçirdi. Polis, olayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor.

GENÇ KIZIN KAFASINI ATKININ KOPARDIĞI ÖNE SÜRÜLDÜ

Adapazarı Ozanlar Mahallesinde bir alışveriş merkezinin go-kart pistinde meydana gelen korkunç go-kart kazasının genç kızın boynundaki atkının aracın tekerleğine dolanması sonucu meydana geldiği iddia edildi.
Sakarya Üniversitesi Çevre Mühendisliği 3. sınıf öğrencisi Tuğba Erdoğan'ın go-kart aracına yasak olmasına rağmen boynundaki atkıyla bindiği iddia edilirken, genç kızın boynundaki atkının go-kart aracının tekerleklerine sarıldığı, bu esnada ise süratle giden araçta bulunan talihsiz öğrencinin boynunun söz konusu atkı tarafından kesildiği ve kafasının vücudundan bu şekilde ayrıldığı iddia edildi.

Kaynak: DHA, İHAHaber Ara