Açık Lise Sınav sonuçları açıklandı. (Açık Öğretim Lisesi) Sınav Sonuçları öğren 2013

Yayınlanma Tarihi 2013-03-05 21:36:21Açık Öğretim Lisesi Sınavı sonuçları'da bugün açıklandı. Binlerce öğrencinin imtihan olmak için girdiği AÖL Sınavı sonunda açıklandı. M.E.B. Açık Öğretim Lisesi Resmi Web Sitesi

AÖL Açık Öğretim Lisesi Sınav Sonuçları sonunda açıklandı. Açıktan Lise okuyan öğrencilerde sınava girdikleri günden beri sonuçların açıklanmasını bekliyorlar. AÖL Sınav Sonuçları açıklandı. 2013 Yılının ilk sınavı olan Açık Öğretim Lisesi sınav sonuçları açıklandı. Öğrenciler sabırsız bir şekilde beklerken AÖL Sınav sonuçlarının açıklanmasıyla internet sitelerine bir anda akın ettiler. 2013 AÖL AÇık Öğretim Lisesi sınav sonuçları açıklandı. AÖL Sınav Sonuçlarını öğrenmek icin spothaber.com'u takip edebilirsiniz.

AÇIK LİSE SINAV SONUÇLARI İÇİN TIKLA

Açık Öğretim Lisesi Sınavı sonuçları'da bugün açıklandı. Binlerce öğrencinin imtihan olmak için girdiği AÖL Sınavı sonunda açıklandı.
Öğrencilerin sabırsızlıkla açıklanması için beklediği Açık Öğretim Lisesi 2013 Sınav sonuçlarının açıklanması herkesi mutlu etti. Sınava giren binlerce öğrenci internet sitelerine akın etti. Açık Lise sınavına giren öğrenciler kredilerinin ne durumda olduklarını öğrenmek daha çok kredi almak için sınavlarının nasıl geçtiğini görmek için AÖL Açık Lise sınav sonuçlarının açıklanmasıyla bir anda internet sitelerinde patlama yaşandı.

Liseyi dışardan okuyanlar için bir fırsat haline gelen AÖL Sınavı 7'den 70'e herkesin girdiği bir sınav olunca talep te fazla oluyor. Ancak bu ana kadar Açık Öğretim Sınav sonuçlarının açıklanmaması büyük tepkilere yol açtı.
İşte AÖL Sınav sonuçlarının açıklanana kadar yapılan yorumlar şöyle :
Ozan Gürses: Açık Öğretim Lisesi sınav sonuçları hala açıklanmış değil bu durum beni olduğu kadar sizide sinir ettiğini biliyorum. Sınava Teyzem ile birlikte girdik teyzemle her gün telefonlaşıp sınavın açıklanığ açıklanmadığını birbirimize soruyoruz.
Sıla Karakaya: Sorunlarımdan dolayı geçen sene liseyi bırakmak zorunda kaldım, Ancak Açık Liseden devam ediyorum sınava gireli haftalar oldu ve hala AÖL Sınav sonucumu öğrenemedim. Umarım biran önce açıklanır.

Haber Ara