N.A.R Ekip 1 bölüm fragmanını izle- Ekip 1 dizisi Samanyolu TV de

Yayınlanma Tarihi 2012-11-14 16:16:03Samanyolu TV’nin (STV) yeni dizisi Nizama adanmış ruhlar ekip-1 (N.A.R dizisi oyuncuları kadrosu) bu akşam 1.bölüm ile izleyiciler ile buluşuyor. Peki Nizama adanmış ruhlar oyuncuları, nizama adanmış ruhlar ekip-1 oyuncu kadrosu hakkında ne biliyoruz? Nizama adanmış ruhlar oyuncuları isimleri kim kimdir? başlıklı konumuz hakkında bu ve benzeri soruların yanıtlarını paylaşacağız..

Samanyolu TV’nin (STV) yeni dizisi Nizama adanmış ruhlar ekip-1 (N.A.R dizisi oyuncuları kadrosu) bu akşam 1.bölüm ile izleyiciler ile buluşuyor. Peki Nizama adanmış ruhlar oyuncuları, nizama adanmış ruhlar ekip-1 oyuncu kadrosu hakkında ne biliyoruz? Nizama adanmış ruhlar oyuncuları isimleri kim kimdir? başlıklı konumuz hakkında bu ve benzeri soruların yanıtlarını paylaşacağız..

Samanyolu TV’nin beğenilmesi beklenen yeni dizisi hakkında siz de yorumlarınızı tntport ile paylaşmak istemez misiniz? Nizama adanmış ruhlar oyuncuları hakkında aşağıdaki bilgiler yeterli olur kanaatindeyiz.. İlerleyen zamanlarda oyuncuların biyografilerini de sizlerle paylaşacağız. Tntport’u takip etmeye devam ediniz..
Dizi yönetmeni Nuh ŞEN, Yapımcı Mehmet AKYOL ve başrol oyuncusu Orhan BIYIKLI ile beğeni ile izleyeceğiniz bir dizi samanyolu tv’de bu akşam saat 19:50′de ilk bölümü ile başlıyor..

Fragmanı izleHaber Ara