Kuzey Güney 47.Bölüm Fragmanı izle 31 Ekim Çarşamba günü yayınlanacak

Yayınlanma Tarihi 2012-10-24 16:51:57Dizi Haberleri : Zeynepin planı işler, ne Kuzey ne diğerleri Cemrenin nikahına engel olabilirler. Son ana kadar bekleyen Cemre'nin attığı imza, Kuzey'le arasındaki imkansızlığın mührü olur. Cemre artık Barış'ın eşidir. Kuzey öfkesini Güney'den çıkarmak ister, Kuzey için ise sığınılacak bir yer yoktur. Acısını, yumruklarını etrafa savurarak çıkarmaya çalışır. Güney vakit geçirmeden Zeynepten hesap sorar

Cemre"nin Barış"la evlilik kararı alma haberinden herkesten başka türlü olarak etkilenen Güney, bu nikahı bir tek Kuzey"in engelleyebileceğini düşünüyor ve harekete geçiyor.
Cemre, Kuzey"in yaşattığı büyük hayal kırıklığıyla, onu hayatından tamamen çıkarmaya karar verir. Barış"la evlenecektir.

Gülten haberi aldığında, bu kararın altındaki sebebi Cemre"ye çok da düşündürmemek için çaba sarf eder. Barış"la bir an önce evlenmesi için destekler, baskı yapar. Cemre, Kuzey"in vefasızlığını gözüyle de görmüştür. Onu tamamen hayatından silmelidir. Kuzey, Cemre"nin Barış"la evleneceğini öğrendiğinde, bu kararın sebebinin kendisi olduğunu bilir. Cemre göz göre göre hayatından çıkıp gitmek üzeredir.

Zeynep, Kuzey"in Cemre yüzünden acı çektiğini kıskançlıkla izler ve Cemre"nin Barış"la evlenmesi konusunda engelleri gizlice temizler. Cemre"yle Barış"ın evlenme kararını öğrenmeleriyle gündemleri bir anda değişen Sinanerler, Barış"ın bu kararını başta ciddiye almazlar. Barış"ın böyle bir saçmalığa kalkışmayacağını düşünürlerken, gizli kıyılacak nikahtan haberdar olurlar.

Güney geçen yıla kadar nişanlısı olan ilk aşkının, kardeşiyle düşmanlığının gerçek sebebi olan Cemre"nin evlilik haberinden başka türlü etkilenir. Bu evlilik gerçekleşmemelidir. Nikaha bir tek Kuzey"in engel olabileceğini düşünür ve harekete geçer.
Haber Ara